Zelené hřiště

Lokalita: Zlonín u Líbeznic -
Typizace: 7 RD, 170 m2
Cena: od 3 150 000 Kč do 5 414 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.domy-zelene-hriste.cz/
Prodejce:
Zelené hřiště

Zkušený developer pokračuje v úspěšné koncepci rodinných domů realizovaných v projektech

„Líbeznice Pod Školou“ a

„Líbeznice Pod Hřištěm“.


Osvědčené a spokojenými zákazníky prověřené architektonické řešení, vysoká kvalita provedených stavebních prací a skvělý poměr cena/užitné vlastnosti předurčují projekt „Zlonín Zelené Hřiště“ k uspokojení potřeb kvalitního bydlení.

Na dnes silně konkurenčním trhu nových rodinných domů lze uspět jen s prvotřídní kvalitou stavebních prací. Stavba rodinných domů v obci Zlonín u Prahy je proto pod každodenním dohledem developera.

Jednotlivé dvojdomy nemají společné žádné zdi. Spára mezi domy je navíc izolována tak, aby nedocházelo k přenosu případných rušivých vlivů do sousedního objektu.

Pro zachování vynikajících izolačních vlastností použitých cihel Porotherm je nutné používat pouze suché cihly. To je na stavbě domů Zelené Hřiště v obci Zlonín samozřejmostí.

Stavební firmě přeje i slunné počasí a stavba postupuje rychlým tempem. Dokončení rodinných domů ve Zloníně u Prahy nejpozději v červenci roku 2009 je reálné.


Obec Zlonín leží severním směrem od Prahy, u silnice číslo 9 na Mělník, v okrese Praha - východ. Nadmořská výška 200 metrů nad mořem.

Pozemky se nacházejí v centru obce Zlonín, v obytném území „Zelené hřiště“ (na místě bývalého fotbalového hřiště). Podle platného územního plánu jsou pozemky v nezastavěném sousedství určeny pro veřejné sportovní účely a zástavbu rodinnými domy.

Co je však u tohoto projektu ojedinělé, je spojení s Prahou.

Autobusy PID na Nádraží Holešovice jedou 34krát!!! za den. A ani návštěva divadla, kina či posezení v restauraci není problémem, protože poslední autobus od metra Holešovice jede až ve 23:30 hod. A nejedete žádným „courákem“, od metra Holešovice jste ve Zloníně za 17 minut, od Muzea jste včetně přestupu za neuvěřitelných 30 minut.Pokud se zdržíte ještě déle, můžete využít příměstskou vlakovou linku S3. Poslední spoj z Hlavního nádraží odjíždí v 0:08 hod. a doma ve Zloníně jste za 30 minut. Od zastávky domů to máte jen 150 m.Tak rychlé spojení Vám mohou závidět i obyvatelé Řep, Modřan, Jižního města či Barrandova, natožpak obyvatelé příměstských lokalit jako jsou Velké Přílepy či Dolní Břežany.

Pokud nechcete používat veřejnou dopravu, můžete samozřejmě použít automobil. K Muzeu se tak dostanete mimo špičku za 17 minut, využijete-li blízkého napojení na Severojižní magistrálu. Ve špičce se však pravděpodobně zdržíte v ulici V Holešovičkách.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů