Výstavba rodinných domů v Rosicích u Brna

Lokalita: Rosice -
Typizace: od 4+kk do 5+kk
Cena: od 3 280 930 Kč do 4 230 720 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.vasstav.cz/cz/s497/Aktualni-projekty/c268-Rosice-u-Brna
Prodejce:
Výstavba rodinných domů v Rosicích u Brna

Zahájení výstavby podkrovních rodinných domů od 4+kk až po 5+kk s pracovnou a samostatnou garáží již od 3.224.020,- Kč vč. DPH s možností řešení změn v rámci vybavení nadstandardů.

Součástí projektu jsou energeticky úsporné domy. Dopřejte si komfort bydlení v klidové části města a velmi dobrou dostupností do Brna. Financování formou hypotéky nebo stavebního spoření zajistíme.

Město Rosice je situováno 20 km západně od Brna s dostupností 15 min. do centra jihomoravské metropole a kompletní občanskou vybaveností (supermarkety, obchody, restaurace, základní škola, mateřská škola, banka, kino,..). Pro sportovní vyžití je zde kuželna, fotbalové hřiště, hokejový stadion, koupaliště, kulečníková herna, 2 tělocvičny, sokolovna a sport camp pro volejbal, basketbal, nohejbal a malou kopanou

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů