Výstavba rodinných domů na krásném místě Trutnov

Lokalita: Trutnov - Dolníky
Typizace: 5 RD
Cena: od 3 880 000 Kč do 4 200 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Výstavba rodinných domů na krásném místě Trutnov

Jedná se o prodej stavebních parcel (od 480 m2) včetně inženýrských sítí cena 850 kč/m2, s možností výběru rodinného domu a jeho realizací "na klíč". Poslední volné pozemky.

Výstavba obytného souboru 5 rodinných domů je situována 1 km od Trutnova v části Dolníky v části obce v blízkosti stávající zástavby rodinnými domy. V území je umístěno 12 rodinných domů, Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní bez podsklepení se sedlovými střechami. Domy budou dokončeny včetně standartů dlažeb a podlahových krytin, sanity. Dispozice a vybavení lze měnit dle vlastních přání a představ klienta. Dům je možno na přání klienta dispozičně upravit.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů