Výstavba řadových i samostatných RD - Lány u Kladna

Lokalita: Lány -
Typizace: 25 RD
Cena:
Typ: Rodinný dům
Poznámka: akce - při koupi rodinného domu sleva 100.000 Kč + poukaz na spotřebiče Baumatic v hodnotě 50.000 Kč
WWW: http://www.bestcredit.cz/lany-domy/
Prodejce:
Výstavba řadových i samostatných RD - Lány u Kladna

Obec Lány se nachází ve Středočeském kraji západně od Prahy. Správní území je tvořeno obcí Lány a místní částí Vašírov. Obec Lány je ve správním obvodu města Kladna.

Lány nabízí nejen památky a krásné okolí, ale i možnosti spolecenského, kulturního i sportovního vyžití - mj. Muzeum T.G.Masaryka, Muzeum sportovních vozu, Galerie bratru Kellneru. Hotel V obci se nachází materská i základní škola, zdravotnické stredisko, pošta, obchody, pecovatelský dum, sauna.

V místě je postaven Lánský zámek, který zakoupil československý stát pro reprezentační účely hlavy státu. Tomáš Garrigue Masaryk považoval Lány za svůj domov a trávil zde chvíle práce i odpočinku. Zámek tvoří dominantu rozsáhlého parku (110 ha). Jako součást parku byl zřízen rybník, později také skleníky. Zámecký park je přístupný pro veřejnost. V těsné blízkosti zámku se rozkládá Lánská obora (3 000 ha), která slouží zejména k chovu lovné zvěře. Na oboru navazuje pozoruhodná Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko, která se pyšní mnoha historickými památkami. Jednou z nejznámějších je hrad Křivoklát. Územím CHKO Křivoklát je vedeno 450 km turisticky značených stezek a 271 km dálkových a regionálních cyklotras.

Vzdálenost od centra Prahy 35 km

K prodeji 25 domů, 3 typy řadových - vnitřní nízký, krajní nízký, krajní nízký s výklenkem ( už. plocha od 153 m2 ) a 3 typy samostatných RD - Klasik 103 (už.ploch 122 m2), Premier 151 (užitná plocha 165 m2) a bungalow AZ Trade (už. plocha 160 m2). Zahájení výstavby 5/2008, dokončení - léto 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů