Výstavba nových rodinných domů v Dolní Lutyni

Lokalita: Dolní Lutyně -
Typizace: obestavěný prostor: min. 88 m3
Cena: od 2 610 000 Kč do 2 900 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.zdravydum.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=103
Prodejce:
Výstavba nových rodinných domů v Dolní Lutyni

Mezi městy Karvinou, Orlovou a Bohumínem na levém břehu řeky Olše nedaleko od jejího soutoku s Odrou se rozkládá obec Dolní Lutyně. Památné městečko s názvem Luthina s historií sahající do 14. století, kdy se připomíná v soupisu biskupských desátků. Od začátku 18. století vlastnili dolnolutyňský statut hrabata Taffové, kteří si zde vybudovali letní sídelní zámek v barokním stylu. Od roku 1792 byl statek a panství spojen se jménem Jana Larische Monnicha, který využíval nerostného bohatství k ekonomickému rozvoji zdejšího kraje. Z tohoto období se dodnes zachovala pouze bývalá správní budova, sýpka a hospodářská budova v areálu bývalého zámku.


Jedná se o přízemní stavbu. Svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou schopností pohybu. Svým prostorem uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů