Výstavba nízkoenergetických rodinných domů

Lokalita: BRNO - Shoping park
Typizace:
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rd-byty.cz
Prodejce:
Výstavba nízkoenergetických rodinných domů

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických rodinných domů a to jednak z vlastní řady, nebo můžete si vybrat jakýkoliv jiný projekt. Pokud již vlastní projekt máte, postavíme Vám dům podle něj.

Také lze přijít jen s vlastní představou bydlení a dle pozemku vše dořešíte u nás. Vždy pouze doladíte s našimi pracovníky detaily a můžeme začít stavět. Hlavní předností technologie a použitých materiálů, které používáme jsou : 1.nízká měrná potřeba tepla na vytápění- díky použitému materiálu (dřevo, izolační materiály) a při dodržení správných technologických postupů při výstavbě. 2. rychlá výstavba - bydlíte do 3 měsíců od zahájení stavby na základové desce. 3. relativně malá šířka obvodových stěn - při stejné zastavěné ploše získáte užitný prostor navíc oproti zděnému domu. 4. cena realizace domu o 15-20 % nižší než u zděných domů (souvisí i s rychlostí výstavby). Více informací najdete na našich internetových stránkách www.rd-byty.cz a také v našem vzorovém domě v Shopping Parku Avion v Brně (u IKEA a Electroworldu). Najdete nás zde každý den od 10 do 19 hodin, s vyjímkou polední přestávky 12 - 13 hod.

Postavíme Vám nízkoenergetický rodinný dům na Vašem vlastním pozemku, můžete si vybrat pozemek v místě některého z našich developerských projektů nebo Vám pomůžeme vhodný pozemek hledat

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů