Výstavba luxusních samostatných RD Psáry

Lokalita: Psáry - Za zahradami
Typizace: 7 RD 5+kk, 253m2
Cena: od 8 756 450 Kč do 11 257 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.akropolisreality.cz/projekty/psary.php
Prodejce:
Výstavba luxusních samostatných RD   Psáry

výstavba RD ve velmi pěkné lokalitě obce Psáry,
klidná lokalita s nádherným výhledem na obec a okolní lesy,
stavební pozemky jsou mírně svažité směrem na jihovýchod,
snadná dostupnost Prahy autem i MHD - metro Budějovická či Kačerov cca 27 minut,
v obci kompletní občanská vybavenost (škola, školka, obchodní středisko, několik restaurací), individuální stavební úpravy v průběhu výstavby,
možnost změn dispozičního řešení domů a úprav standardního provedení
kolaudace RD do 4 až 12 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí.

Lokalita Za Zahradami patří mezi nejatraktivnější místa Prahy-západ. Pozemek s parcelami se mírně svažuje Kč jihovýchodu a poskytuje otevřený výhled na obec Psáry a okolní lesy. Atraktivnosti lokality odpovídá urbanistické řešení, které díky velkým pozemkům zajišťuje dostatek soukromí.

Velikosti RD a jejich dispoziční řešení plně zúročuje kvalitu stavebního pozemku Za Zahradami. Výstavba kompletní technické infrastruktury a výsadba vzrostlé zeleně je samozřejmostí.

V obci najdete kompletní občanská vybavenost (škola, školka, obchodní středisko a několik restaurací), kulturní vyžití kromě Prahy nabízí také Jílové u Prahy. Klidné prostředí s dostatkem zeleně je vhodné pro sportovní vyžití i relaxaci.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů