Výstavba energet. úsporných RD v Březině u Křtin

Lokalita: Křtiny - Březina
Typizace: obestavěný prostor: 496 - 630 m2
Cena: od 4 483 080 Kč do 5 786 837 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.fireality.cz/index.php?page=projekty&id_projektu=1
Prodejce:
Výstavba energet. úsporných RD v Březině u Křtin

Výstavba 18 energeticky úsporných RD s tepelným čerpadlem v nádherné lokalitě chráněné kraj. oblasti Moravský kras v Brně-venkově v dosahu integrovaného dopravního systému Brno. Cena včetně pozemků.

Před zahájením výstavby je možno za příplatek upravit dům na nízkoenergetický či pasivní. Zahajujeme prodej 1. etapy 18 rodinných domů, které představují moderní bydlení v přírodě v blízkosti velkoměsta. Jedná se o samostatně stojící rodinné domy, dvojdomy a řadové domy, přízemní s využitím podkroví, s garážovým stáním nebo s garáží. Moderní dispoziční řešení, propojení obytného prostoru se zahradou, nadstandardní řešení stavebních detailů vytváří příjemné bydlení nového tisíciletí. V domech je dbáno na zdravé vnitřní prostředí, tvořené dostatečným a rovnoměrným prosluněním objektu. Severo - jižní orientace svažitého pozemku spolu s kompaktní hmotou domů umožňuje jejich provedení v energeticky úsporné variantě. Střešní okna prosvětlující podkroví, lze doplnit o solární kolektory, které se plně integrují do střechy. Bydlení v krásném prostředí chráněné kraj. oblasti Moravský kras v obci Březina u Křtin, severovýchodně od Brna (IV. pásmo MHD). Výstavba domů na pozemcích o rozloze od 481 m2 do 692 m2. Veškeré další informace, plánky, dokumentace a umístění v lokalitě Vám rádi podáme v naší realitní kanceláři.


Obec Březina se nachází v jižní části Drahanské vrchoviny. Okolní příroda poskytuje bohaté možnosti pro aktivní trávení volného času svou nabídkou značných turistických tras a cyklostezek. V obci je škola, školka, občanská vybavenost, integrovaný

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů