Výstavba cihlových RD u Černé Hory

Lokalita: Černá Hora - Bořitov
Typizace: 4+kk, obytná plocha 79 m2, užitná plocha: 125 m2
Cena: od 3 450 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.across.cz/index.php?akce=zobraz&id_zak=000778
Prodejce:
Výstavba cihlových RD u Černé Hory

K prodeji nabízíme 2 poslední rodinné domy těsně před dokončením:

+ RD typ B o dispozici 4+KK s garáží, situován ze svahu, zast. plocha 85m2, užitná plocha 125 m2, obytná plocha 79 m2. Dispozice RD: 1.NP - obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, šatna, ložnice a WC, 2.NP - zádveří, garáž, vstupní hala, 2 pokoje/ložnice a koupelna s WC. Rodinné domy budou provedeny do fáze s dokončením (bez vybavení) nebo kompletní stavby na klíč. Pozemky jsou o velikosti 724 až 909 m2. V lokalitě je nová komunikace včetně vybudovaných chodníků, veřejného osvětlení a IS - elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Cena je za RD dle fáze dokončení vč. ppozemku, IS a DPH. Tuto nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem.

Bořitov leží 20 min. jízdy od Brna (25 km na S), v klidné a lesnaté krajině, v blízkosti Černé Hory (2 km) a Blanska (10 km). Dobrá dopravní dostupnost (po rychlostní komunikaci R43), kvalitní občanská vybavenost vč. ZŠ a MŠ, přímá autobusová linka /bez přestupu/ do Brna (cca. 40 min.) a Blanska.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů