Výstavba cihlových RD s výbornou dostupností

Lokalita: Měnín -
Typizace: 4+KK a 5+KK
Cena: od 3 565 074 Kč do 4 300 426 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Výstavba cihlových RD s výbornou dostupností

Nabízíme bydlení v klidné a uzavřené lokalitě nedaleko Brna - Měnín. Místo výstavby je ohraničeno lesíkem a lokalita není průjezdná. V případě výstavby RD v Měníně neplatíte provizi realitní kanceláři

Nabízíme zahájenou I. etapu s 11 cihlovými RD 4+KK a 5+KK. Jedná se klasickou výstavbu zděných 2-podlažních RD z cihelných tvárnic v kombinaci s tepelnou izolací, příčky z pálených příčkovek, stropy z monolitického železobetonu, schodiště monolitické/železobetonové (pod schodištěm komora), zastřešení řešeno zateplenou střechou (tepelná izolace tl. 20 cm), dřevěným krovem s parotěsnou zábranou a difúzní fólií, betonové tašky BRAMAC, uliční plot apod. V interiéru jsou na podlahách laminátová plovoucí pod. nebo keramická dlažba, okna a vchodové dveře plastové, vnitřní dveře hladké, ústřední topení - kotel ÚT na zemní plyn, radiátory. IS: elektro 240 a 400 V + rozvaděč, vodovodní + vodoměrná šachta, kanalizace splašková. Možno nadstandardního vybavení jako: carport (zastřešené parkovací stání), garáž nebo krbový komín. V nabídce jsou 3 typy rodinných domů: + typ A - dům 4+KK s parkovacím stáním (možnost carportu nebo garáže), dvojdomek, ZP 72 m2, UP 115 m2, pozemek od 203 do 413 m2; + typ C - dům 4+KK se zastřešeným parkovacím stání (možnost garáže), samostatně stojící, ZP 76 m2, UP 117 m2, pozemek 376 až 603 m2; + typ D - dům 5+KK s garáží, samostatně stojící, ZP 100 m2, UP 160 m2, pozemek 376 až 603 m2, cena kalkulována individuálně. Možnost změny dispozice (i rozšíření RD), vybavení apod. Místo typu C lze nabídnout větší typ D. Výstavba domu probíhá 1 rok od podpisu smlouvy. Výstavbu RD v Měníně je možno financovat hypotečním úvěrem.

Měnín leží v mírně zvlněné krajině jihovýchodně od Brna v okr. Brno-venkov. Do Měnína se dostanete pohodlně po dálnici D2 směrem na Bratislavu (exit 11 - Blučina) s tím, že od NC Olympie jedete pouhých 6 min. a z centra 15 min. Měnín je také dobře dostupný autobusovou integrovanou dopravou - 2 různé linky směrem na Židlochovice/Brno-Líšeň nebo Brno-Komárov (22 linek/den a pouze 28 min.). V Měníně je kvalitní občanská vybavenost vč. mateřské a základní (devítiletá) školy, pošty, radnice, samoobsluhy, kina atd. V okolí jsou cyklistické stezky.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů