Výstavba RD v Huslenkách

Lokalita: Huslenky - Kychová
Typizace: od 80 m2
Cena: od 3 492 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.hbreal.cz/rk_nabidka_detail.php5?cn=011366
Prodejce:
Výstavba RD v Huslenkách

Datum nastěhování: Duben 2010


Připravena výstavba 4 nových domů na rovinatém slunném pozemku s dobrou dopravní dostupností 12 km od Vsetína.

Výhodou je možnost koupě stavby před dokončením, přičemž o konečné podobě interiéru rozhodnete právě Vy podle svých vlastních představ. Podle Vašich přání jsme připraveni i k dodávce „na klíč“. Pozemek se nachází nedaleko od místa, kde byla dříve v provozu ozdravovna, tudíž je v lokalitě, kterou ocení zvlášť lidé s dýchacími obtížemi. Okolí plné lyžařských vleků, turistických tras a oblíbených cyklostezek jsou dalšími výhodami, které vám toto bydlení může nabídnout.

Rodinné domy jsou citlivě zasazeny do nádherné valašské krajiny v údolí Kychová v Huslenkách. Klid, celodenní slunce a všude kolem spousta zeleně - ideální místo pro Váš nový domov.

Na výstavbu RD jsou v současné době vydána platná stavební povolení. Probíhá výběrové řízení na dodavatele inženýrských sítí

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů