Výstavba 37 samostatně stojících RD na klíč

Lokalita: - Držovice, okr.Prostějov
Typizace: 3+kk - 5+kk zastavěná plocha 99m2 - 117 m2
Cena: od 2 619 000 Kč + DPH, bez pozemku
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.realityarea.cz
Prodejce:
Výstavba 37 samostatně stojících RD na klíč

Zděné RD s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi jsou navrženy jako přízemní nepodsklepné s obytným podkrovím, sedlovou střechou a přístřeškem pro auto. Vytápění je navrženo podlahové elektrické.

Domy nabízíme o třech velikostech: 3+kk - 99m2 zastavěné plochy, 4+kk -108m2 zastavěné plochy, 5+kk -117m2 zastavěné plochy. Dokončovací práce - dáváme prostor vkusu a požadavkům klienta! Každý RD má předzahrádku a za domem zahradu. Velikost pozemku 420m2 - 500m2.


Lokalita se nachází poblíž OD Teco, mezi řekou Romží, ulicí Dr. Mičoly a ulicí Jaroslava ježka, v dosahu MHD.Obytná zóna včetně komunikací - s max. povelou rychlostí 20km/hod, veřejným ovětlením a veřejnou zelení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů