Vily Na Lhotách - Praha 4 Kunratice

Lokalita: Praha 4 - Kunratice Na Lhotách
Typizace: 4+kk, 5+kk od 166 m2 do 196 m2
Cena: od 13 823 000 Kč do 16 594 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://vilynalhotach.cz
Prodejce:
Vily Na Lhotách - Praha 4 Kunratice

Luxusní funkcionalismus na prahu Kunratického lesa

Všechny vily jsou funkcionalisticky laděné dvoupodlažní zděné stavby s plochou střechou, která neubírá místo hornímu patru. Velkorysé provedení oken zajišťuje dostatek světla v interiérech. Jistě zajímavým prvkem jsou též skleněná zábradlí u schodišť do druhého patra a provedení pergol. V současnosti nabízíme poslední vily z projektu o dispozicích 4+kk a 5+kk. Velikosti interiérů se pohybují od 166 m2 do 196 m2. Vily nabízejí řešení jednogaráž / dvojgaráž vždy s venkovním parkovacím stáním. Rodinné domy jsou dvoupodlažní s plochou střechou o 166 – 196 m2 užitné plochy a 383 – 511 m2 výměry pozemku. Dispozičně je v rodinném domě soustředěna do 1.NP část určená pro celodenní užívání a technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní terasu. Ve 2.NP je umístěna "klidová" část domu. V každé místnosti je vyveden zabezpečovací systém, telefon, internet, televize. Domy jsou připojeny na optickou síť Telefonica O2. Koncepce – digitální dům.


Na samém okraji Kunratického lesa, pouhých 5 min od stanice metra Chodov, vzniká architektonicky ojedinělý developerský projekt Na Lhotách. Těsné spojení s největší zalesněnou plochou vnitřní Prahy, vynikající dostupnost do centra, funkcionalistická architektura, luxusní vnitřní vybavení. To jsou základní charakteristiky tohoto projektu. Nedaleké Centrum Chodov, školy, školky, restaurace, poliklinika a rychlé napojení na výpadovky z Prahy jen podtrhují výjimečnost lokality. V okolí bude navíc vystavěna řada sportovních zařízení: například bazén, squashové centrum, fitness centrum, hřiště s atletickým oválem a tenisovými kurty. Celý komplex bude k dispozici i obyvatelům nového obytného souboru. V okolí bude vystavěna řada sport.zařízení: například bazén, squashové centrum, fitness centrum, hřiště s atletickým oválem a tenisovými kurty. Celý komplex bude zpřístupněn i obyvatelům nového obytného souboru. Stanice metra trasy C Chodov je vzdálena pouhých 12 minut chůze.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů