Vilová čtvrť Hřebenka

Lokalita: Beroun - Králův Dvůr
Typizace: 4+kk
Cena: od 3 738 500 Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: 2. ETAPY 1. Etapa - budovy F-K, dokončení léto 2008 2. Etapa - budovy A-E, dokončení jaro 2010
WWW: http://www.harmoniegroup.cz/projekty/prave-realizovane-projekty-/vilova-ctvrt-hrebenka.htm
Prodejce:
Vilová čtvrť Hřebenka

Projekt Hřebenka, vyrůstající na vrchu Levín nad Královým Dvorem u Berouna, tvoří 53 řadových domů v devíti souborech a jedna solitérní vila.

Projekt Vilová čtvrť Hřebenka je sofistikovanou variantou komunitního bydlení počátku 21. století. Kombinuje to nejlepší z množiny řadových domů Harmonie Group (ze starších projektů Vilová čtvrť Panorama a Luka); nabízí moderní design velkorysé dispozice s těžištěm ve velkém obývacím pokoji s kuchyní. Přednosti lokality a její vsazení na okraj Křivoklátské vrchoviny akcentují předzahrady, velké terasy a balkony. Nezbytnou součástí je garáž pro auto + venkovní stání pro další vozidlo. 53 řadových domů v devíti souborech a jedna solitérní vila vytvoří kompaktní celek s množstvím zeleně a společným prostorem k vlastnímu využití (hřiště, kurty, klubovna atd.). Harmonie připravila osm základních typů domů. Společným rysem je dispozice 4+kk, předzahrada, předsunutá garáž a sousedící venkovní parkovací stání. Hřebenka nabízí bydlení s elegancí moderny a komfortem současnosti. Princip komunitního bydlení stvrzuje péče o veřejný prostor, snaha o sdružování obyvatel čtvrti, komunikaci a společný zájem o údržbu a další rozvoj Vilové čtvrti Hřebenka. Harmonie Group vyhradila 420 m2 na sportovně-relaxační zónu. Systém chodníků a zelených koridorů s vnitřními zelenými náměstíčky pak propojuje všech devět sektorů nové čtvrti. Čtvrť bude hustě osázena předpěstovanými listnatými stromy (dub, buk, jeřáb atd.). K benefitům projektu patří vedle autentické přírody návaznost na Beroun a samozřejmě hlavní město. Součástí projektu je vybudování autobusové zastávky. Beroun zažívá už několikátým rokem stoupající zájem o bydlení - vyjádřením tohoto stavu je mimo jiné stoupající kvalita infrastruktury, pestrá nabídka sportovních, kulturních či společenských aktivit. Dalším milníkem v rozvoji regionu se stane plánovaná rychlodráha, díky které bude po roce 2012 cestování na trase Praha - Beroun trvat 15 minut.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů