Viladomy Na Lhotách - Praha 4 Kunratice

Lokalita: Praha 4 - Kunratice, Na Lhotách
Typizace: 4+kk a 5+kk od 166 m2 do 196 m2
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.aaaprojekty.cz/projekty/na_lhotach_ii_etapa_-_vily/1
Prodejce:
Viladomy Na Lhotách - Praha 4 Kunratice

Exkluzivní bydlení v sousedství Kunratického lesa

Na samém okraji Kunratického lesa, pouhých 5 min od stanice metra Chodov, vzniká architektonicky ojedinělý developerský projekt Na Lhotách. Těsné spojení s největší zalesněnou plochou vnitřní Prahy, vynikající dostupnost do centra, funkcionalistická architektura, luxusní vnitřní vybavení. To jsou základní charakteristiky tohoto projektu. Nedaleké Centrum Chodov, školy, školky, restaurace, poliklinika a rychlé napojení na výpadovky z Prahy jen podtrhují výjimečnost lokality.

V okolí bude navíc vystavěna řada sportovních zařízení: například bazén, squashové centrum, fitness centrum, hřiště s atletickým oválem a tenisovými kurty. Celý komplex bude k dispozici i obyvatelům nového obytného souboru.

Všechny vily jsou funkcionalisticky laděné dvoupodlažní zděné stavby s plochou střechou, která neubírá místo hornímu patru. Velkorysé provedení oken zajišťuje dostatek světla v interiérech. Jistě zajímavým prvkem jsou též skleněná zábradlí u schodišť do druhého patra a sklolaminátové provedení pergol.

V současnosti nabízíme poslední vily z projektu o dispozicích 4+kk a 5+kk. Velikosti interiérů se pohybují od 166 m2 do 196 m2. Ke každé vile náleží jednogaráž nebo dvojgaráž a vždy ještě venkovní parkovací stání.

V nabídce naleznete též byty. Všechny tři bytové domy architektonicky navazují na vily z I. a II. etapy. Jedná se 3 třípodlažní objekty. V každé budově se nachází maximálně 10 bytových jednotek. Byty v prvním nadzemním podlaží mají k užívání předzahrádky, každý byt má k dispozici terasu či balkon. Byty jsou v dispozicích 1+kk – 4+kk o výměrách 30 – 124 m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů