V Zámecké zahradě - Soliterní vily

Lokalita: Škvorec u Prahy - U Pražírny
Typizace: 5+1 nebo 6+1, od 250m2 do 345m2
Cena: od 13 000 000 do 19 000 000
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.zameckazahrada.cz/
Prodejce:
V Zámecké zahradě - Soliterní vily

Moderní a nadčasové rezidenční bydlení Vám můžeme nabídnout ve dvou etapách výstavby několik typů nemovitostí : řadové domy se zahradou, garáží a parkovacím místem a solitérní vily pro náročné.

Odvážné vize zrealizovat projekt, kde se moderní architektura přirozeně začlení do atraktivního přírodního prostředí se chopil přední český architektonický ateliér de.fakto. Cit pro detail, odvážné nápady, racionalita dispozičního řešení staveb a trendové technologie šetrné k životnímu prostředí vytvořily unikátní rezidenční projekt pro lidi, kteří hledají něco vyjímečného.Volnost při tvorbě architektonické koncepce celého projektu dala vzniknout unikátnímu souboru soliterních vil. Výrazné prosklené plochy ve spojení s čistými liniemi staveb a kvalitní zpracování exteriéru i interiéru zcela jiste osloví ty z vás, kteří vyznávají kvalitu bez kompromisů. Atraktivní přírodní prostředí jednotlivých pozemků, na nichž jsou vzrostlé stromy, výrazné reliéfní útvary, které vzájemně odděluje koryto Škvoreckého potoka, umocňuje celkovou vyjímečnost celého projektu a jeho architektonickou nadčasovost. Typové solitérní vily mají dispozici 5+1 nebo 6+1 a plochu od 250m2 do 345m2. Individuální vily jsou navrhovány dle přání jednotlivýchklientů, záleží tedy pouze na Vás, zda bude mít Vaše vila bazén, saunu, domácí tělocvičnu nebo vinný sklep.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů