Údolí Zlatého potoka, Kunice, Praha-východ

Lokalita: Kunice -
Typizace: 31 RD, 4+kk nebo 5+kk
Cena: od 4 545 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.benti-reality.cz/kunice.html
Prodejce:
Údolí Zlatého potoka, Kunice, Praha-východ

Kunice

Obec leží 27 km východně od Prahy. V nadmořské výšce 400 – 500m n.m. V bezprostřední blízkosti obce vede dálnice D1 z Prahy do Brna. Nyní je zde zavedena pražská integrovaná doprava a autobus linky 361 vozí cestující z Velkých Popovic přes Kunice do Stránčic ke každému vlaku. Stanice dráhy a poštu mají Kunice ve Stránčicích.Elektrifikace obce byla dokončena r.1926 a plynofikace r.2000. Obcí protéká regulovaný potok, dříve zlatonosný. V obci je mateřská škola, odborné učiliště a praktická škola, kde se připravují do zaměstnání handicapované děti. Dále obecní knihovna. Ordinace lékaře v místě není. Občané jezdí do Velkých Popovic a do Říčan.

Zdejší zdravé prostředí je jednou z příčin, že se Kunice stávají rekreační oblastí Prahy. V okolí je 400 chat. Rekreantům i místním slouží dvě restaurace, kde se vaří. Stylová hospůdka u Huberta a hostinec Na staré Faře. V obci je také obchod se smíšeným zbožím. Obecní úřad Kunice spravuje celkem 4 obce, mají celkem 540 obyvatel. V současnosti se obec útěšně rozvíjí. Územní plán počítá s další parcelací pozemků na nové stavby a též se počítá se zřízením průmyslové zóny se vším, co k ní patří. Nejpozoruhodnější kunickou památkou je gotický kostel ze 13. století.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů