Trnová u Jíloviště - nové bydlení na jihu Prahy

Lokalita: Trnová -
Typizace: 5+kk, 135m2
Cena: 7.724.165 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.liberalreality.cz/developerske-projekty/60-trnova-u-jiloviste-nove-bydleni-na-jihu-prahy.htm
Prodejce:
Trnová u Jíloviště - nové bydlení na jihu Prahy

Projekt zahrnuje výstavbu nových nadstandardních RD v krásné lokalitě na jihu Prahy v obci Trnová u Jíloviště. Náročné klientele nabízíme 5 typů prostorných rodinných domů o velikosti od 5+kk, o výměře od 134,6 m2. RD se nachází na pozemcích o velikosti od 843 m2. Všechny domy disponují garáží, balkonem či terasou. Možnost širokých klientských změn.


Obec Trnová u Jíloviště leží cca 4 km jižně od Prahy v malebném zákoutí v CHKO rozkládající se mezi řekami Vltavou a Berounkou v prostředí okouzlující brdské krajiny.
Bydlení v této lokalitě nabízí široké možnosti relaxace: jízda na koni, na kole, v zimě na běžkách, golf, houbaření, rybolov. Na výlet s rodinou se můžete také vydat na blízký zámek Dobříš, hrad Karlštejn či cca 10 km vzdálený Zbraslavský zámek.

Občanská vybavenost je pro potencionální klientelu velmi důležitou věcí, protože ke kvalitnímu bydlení patří. V současnosti je v obci k dispozici bowling s restaurací
a pensionem, další restaurace, konírna. V blízkém městečku Jíloviště dále nalezneme poštu, obchod, restauraci, pension, motorest, veterinární ošetřovnu a dětské hřiště. Mimo to je zde ve čtyřhvězdičkovém hotelu k dispozici wellness centrum a tenisové kurty. Dále v Trnové v současnosti vznikají projekty na další stavby, např. obchodní a sportovní centrum, tenisové kurty, fotbalové hřiště, pošta, policie, lékárna, lékař, školka, dětská hřiště, relaxační a léčebné centrum, kavárna, restaurace, prádelna-čistírna, kadeřnictví a kosmetický salon.
Zájem jistě vzbudí i golfové hřiště v Líšnici, které se nachází nedaleko projektu Trnová.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů