Terasy Bohunice - výstavba bytů a RD

Lokalita: Brno - Bohunice
Typizace: 1+1 - 3+kk, od 35m2 do 96 m2
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.bytybohunice.cz
Prodejce:
Terasy Bohunice - výstavba bytů a RD

Developerský projekt Terasy Bohunice Vám nabízí po všech stránkách komfortní způsob bydlení. Projekt nabízí v 6-ti 4-podlažních bytových domech celkem 92 bytových jednotek a 6 řadových domů

Developerský projekt Terasy Bohunice Vám nabízí po všech stránkách komfortní způsob bydlení. Projekt nabízí v 6-ti 4-podlažních bytových domech celkem 92 bytových jednotek od 1+kk až po 3+kk mezonet s možností změny dispozic až na 4+kk a více, dále pak 6 řadových rodinných domů. Parkování je řešeno podzemními garážemi přímo pod bytovými domy nebo venkovním parkovacím stáním u domu. Podzemní garážové stání je připraveno pro každý byt. Každý řadový rodinný dům má garáž.

Výstavba projektu Terasy Bohunice navazuje na starší zástavbu rodinných domů. Okolí projektu tedy nabízí plnou občanskou vybavenost - základní škola, základní umělecká škola, mateřská škola, sportovní hala, hřiště, tenisové kurty, skate park, dětské hřiště, minigolf, venkovní amfiteátr, fakultní nemocnice. Dopravní dostupnost je velmi dobrá do středu města i na dálnici. V rámci městské hromadné dopravy můžete využít autobus a trolejbus linka č. 50, 79 a 69, tramvaj linka č.5, 7 a 8.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů