Terasové domy Zdiby, Přemyšlení.

Lokalita: Zdiby - Šulkovna
Typizace: 4 dom 5+kk, od 152m2 do 180 m2
Cena: od 7 869 000 Kč do 16 446 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Terasové domy Zdiby, Přemyšlení.

Nad Vltavským údolím na dosah Prahy se nachází zajímavý projekt čtyř nadstandardních terasových domů v moderním stylu.

Každý dům má dvě podlaží a dispozičně jsou řešeny jako 5+kk. Nabízené domy RD1,2,3,4 mají celkovou podlahovou plochu od 152 m2 – 182 m2 a dále terasu 77 m2 a zahradu 150 m2. Oplocená parcela na které jsou domy zbudovány má celkovou výměru 1581 m2 a je umístěna v těsné blízkosti přírodního parku Dolní Povltaví se sítí turistických stezek a cyklotras. Každý dům má samostatný vchod. Pěší chodník uprostřed spojuje horní ulici Pod bílou skálou a dolní ulici Šulkovna. Z každé ulice je vchod brankou a po společném chodníku ke každému domu. Domy jsou řešeny jako dvoupodlažní s vnitřním schodištěm a vlastní terasově upravenou zahradou. Parkování je řešeno na vlastním pozemku a ke každému domu přísluší dvě parkovací stání. Domy mají jedno podlaží společenské, kde je navržen otevřený obytný prostor s vnitřním schodištěm a kuchyňským koutem navázaný na terasu, dále pracovnu s koupelnou, předsíň se vstupem do domu, šatna a záchod s předsíňkou. Druhé podlaží je ložnicové se 3 ložnicemi, koupelnou, prádelnou s kotlem ÚT a šatnou. Z každého podlaží je vstup na rozměrnou terasu a do zahrady. Domy jsou postaveny z cihelného zdiva Porotherm, s železobetonovými stropy a vybaveny dřevěnými okny a dveřmi, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Koupelny jsou vybaveny kvalitními zařizovacími předměty, dlažbami a obklady. Podlahy jsou položeny plovoucí a na terasách je umístěn dřevěný rošt. Každý dům má samostatné rozvody s měřením vody, kanalizace, plynu, silnoproudu i slaboproudu a každý je vybaven plynovým kotlem pro ústřední topení a ohřev teplé vody. Vzhled vytváří vnější plochy omítnuté probarvenou šlechtěnou omítkou v kombinaci s dřevěným obkladem a velkými prosklenými plochami a dále terasy se zelení a dřevěnými pergolami. Z domů je krásný výhled do zalesněného údolí směrem k Vltavě.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů