Sobotovice

Lokalita: Sobotovice - Pod Starou horou
Typizace: 5+1
Cena: od 4200000,- Kč,
Typ: Rodinný dům
WWW: http://madservis.eu/index.php/rodinne-domy-a-vily.html
Prodejce:
Sobotovice

Poslední 3 volné unikátní RD 5+1, Sobotovice, jedinečná příležitost!!! Nadstandartní projekt, nádherné prostření, moderní RD.

Nádherné prostředí podél významné cyklistické stezky, v blízkosti nákupní zóny Brno-jih. Výborná dopravní dostupnost v dosahu MHD. Součástí projektu je výstavba tenisových kurtů a zábavního hřiště. RD 5+1 velikosti ve 3 variantách. Ceny domů od 4200000,- Kč, celková cena pozemku vč.IS sítí 1750,-Kč/m2. Podrobnější info + projekt v RK. Financování a vyřízení hypotéky či stavbeního úvěru komplexně zajišťujeme vlastním partnerem.

Jedná se o výstavbu 15-ti rodinných domů RD Pod Starou horou v obci Sobotovice. Pozemky pro tuto výstavbu se nachází na severním okraji obce při výjezdu směrem na Bratčice. Jednotlivé pozemky mají cca 1000 m2 na nichž jsou situvány samostatně stojící dvoupodlažní domy, které jsou vyprojektovány ve třech variantách. Konstrukční řešení domů jsou stejná a to přízemí zděné s žel. bet. stropem a patro je vyzděné do výšky parapetu oken od kterého konstrukce pokračuje dřevostavbou, která je ukončena pultovou střechou. Jednotlivé varianty se liší velikostí a počtem místností

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů