Slunečné terasy Obříství

Lokalita: Obříství -
Typizace: 12 ŘRD, 90 m2, 3+kk nebo 4+kk
Cena: od 2 550 000 Kč do 2 734 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.efp-real.cz/developerske_projekty.php
Prodejce:
Slunečné terasy Obříství

V loňském roce (2008) jsme zahájili přípravu výstavby 12ti řadových rodinných domů, které jsou situovány tak, že příjezdová komunikace a k ní přilehlá parková část jsou řešeny jako neveřejné. Tím vzniká uzavřený prostor dvora, který je přístupný vjezdovými a výjezdovými vraty. Každý majitel domu bude pak mít možnost tato vrata otevírat přímo ze svého domu nebo z auta dálkovým ovladačem. Pro pěší budou vedle vrat umístěna uzamykatelná vrátka též ovladatelná přímo z domu.

Řadové rodinné domy jsou dvoupodlažní nízkoenergetické dřevostavby o užitné ploše cca 90 m2 s dispozičním uspořádáním 3+kk nebo 4+kk.

Obec Obříství leží v úrodné polabské nížině cca 24 km severně od centra hlavního města Prahy a cca 14 km od jeho administrativních hranic, nedaleko silnice I/9 z Prahy na Mělník s křižovatkou Na Štěpáně. Od bývalého okresního města Mělník je obec vzdálena vzdušnou čarou cca 7 kilometrů. Dostupnost do Prahy je 15 minut vozem, 25 minut autobusem na nově otevřenou stanici metra Letňany nebo stanici metra Nádraží Holešovice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů