Rychnov nad Kněžnou - řadové rodinné domy

Lokalita: Rychnov nad Kněžnou -
Typizace: 4+kk, 5+kk
Cena: od 3 990 000 Kč do 4 990 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.radovkyrychnov.cz/
Prodejce:
Rychnov nad Kněžnou - řadové rodinné domy

Jestli hledáte komfort moderního bydlení a zároveň blízkost přírody, naplánujte si výlet do Rychnova nad Kněžnou. Na jeho východním okraji v sousedství starší zástavby řadových domků tu co nevidět začnou růst nové řadové rodinné domy. Stavba bude zahájena na podzim 2009 (10/2009).

Ačkoli se jedná o „řadovky“, tedy nikoli solitéry, objekt má svůj osobitý charakter. Ke každému z domků patří zahrada a velká terasa. Pokud před lenošením na terase dáváte přednost sportu, můžete se těšit na těsné sousedství sportovního areálu a v zimě se do 5 minut dostanete na zimní stadion. Do centra města je to 10 minut a na horách, na které se ostatně budete dívat z okna, budete co by dup. Přivítá vás Chráněná krajinná oblast Orlické hory a třeba také nádherný zámek rodu Kolowratů, Dobruška, Častolovice či Opočno. Zatoužíte-li po větším městě, nabízí se nedaleký Hradec Králové.

Určitě vás zajímá velikost rodinných domků – můžete mít dům
4 + kk velikosti 108 m2, nebo 5 + kk, jehož užitná plocha je 137 m2. K domku patří parkovací stání a k některému dokonce i garáž.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů