Rudná - Drahelčice - řadové RD, lokalita Slunečná - VI. etapa

Lokalita: Drahelčice u Rudné - Ulice U Lípy
Typizace: 4+kk, 104 m2
Cena: 3 530 685 Kč -3 782 185 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.vasebyty.cz/radove-rodinne-domy/drahelcice-u-prahy/lokalita-slunecna-rrd
Prodejce:
Rudná - Drahelčice - řadové RD, lokalita Slunečná - VI. etapa

5 důvodů proč bydlet právě zde:
moderní cenově dostupné bydlení v klidné lokalitě
energeticky úsporné domy s nadstandardním zateplením a solárním kolektorem = výrazná úspora až 30% nákladů na jejich provoz
snadné spojení do centra Prahy - MHD na metro Zličín
klidná lokalita s množstvím zeleně a okolní přírodou (zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn)
za to, že využíváte technologii šetrnou k životnímu prostředí, získáte od BEMETTu dotaci ve výši 50.000 Kč za solární systémy umístěné na střeše domuNízkoenergetické řadové rodinné domy vyrostou v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná.

V VI. etapě výstavby si mohou zákazníci vybrat ze dvou variant provedení domu - dům v základním provedení nebo variantu EKO, která splňuje náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a oproti základnímu provedení obsahuje elektrokotel s účinností až 99 % a rovněž solární kolektory umístěné na střeše, které slouží k ohřevu teplé užitkové vody. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu s budoucím provozem domu.

V přízemí každého domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm, v patře tři ložnice a koupelnu. Ke každému domu také patří pozemek o velikosti 210 až 309 m2, na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout. Dům je spojen se zahradou velkým francouzským oknem, díky kterému budete mít své ratolesti neustále na očích.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů