Rudná - Drahelčice - řadové RD - lokalita Slunečná

Lokalita: Praha - západ - Rudná - Drahelčice
Typizace: 4+kk, 104 m2
Cena: 3.522.985,- Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.vasebyty.cz/radove-rodinne-domy/drahelcice-u-prahy/lokalita-slunecna-rrd
Prodejce:
Rudná - Drahelčice - řadové RD - lokalita Slunečná

Nízkoenergetické řadové rodinné domy vyrostou v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná. Jak už název napovídá, jedná se o slunný rovinatý pozemek umístěný v klidné části obce, plynule navazující na stávající vilovou zástavbu. Nové bydlení svým majitelům nabídne funkčně řešený dům 4+kk o výměře 104 m2 respektující veškeré požadavky moderní doby. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě.

V přízemí každého domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm, v patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému domu také patří pozemek o velikosti 161 až 335 m2, na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout. Dům je spojen se zahradou velkým francouzským oknem, díky kterému budete mít své ratolesti neustále na očích.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů