Rodinné domy Zlonín

Lokalita: Zlonín -
Typizace:
Cena: od 3 089 700 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Zlonín

Obec Zlonín leží na sever od Prahy směr Mělník v okrese Praha – východ v nadmořské výšce 200 metrů nad mořem. Je zde vybudována komplexní infrastruktura: elektrřina, plynovod, vodovod, čistička odpadních vod, telefonní linky. Pozemky navazují na stávající zástavbu obce. Podle platného územního plánu jsou sousední pozemky určeny pro užitkovou zeleň. K dopravě lze využít příměstskou vlakovou linku S3, autobus PID 345 – metro C Ládví.Výborná dostupnost Prahy – Čakovice 8 km (nákupní centrum Globus) nebo o něco dále největší obchodní a zábavní centrum v České republice OC Letňany (hypermarket Tesco, aquacentrum, zimní stadion, multikino, sportcentrum). Zlonín je živá a dynamicky se rozvíjející obec. Obyvatelé jsou aktivní při pořádání různých akcí (burzy veteránů, taneční zábavy v hostinci U jezera, společné úklidy obce, pálení čarodějnic, dětské dny, společenské večery). Jako v každé správné obci zde funguje sbor dobrovolných hasičů.


Nové rodinné domy na krásných menších pozemcích (567 - 731m2) s kompletními IS. Nová lokalita budovaná v obci netvoří samostatný satelit, ale je součástí obce s důrazem na zeleň, dopravní obslužnost, vybavenost a s volným výhledem. Obec leží na sever od Prahy směr Mělník. Je zde vybudována komplexní infrastruktura: elektřina, plynovod, vodovod, čistička odpadních vod, telefonní linky. K dopravě lze využít příměstskou vlakovou linku S3, autobus PID 345 – metro C Ládví.Výborná dostupnost Prahy – Čakovice 8 km (nákupní centrum Globus) nebo o něco dále největší obchodní a zábavní centrum v České republice OC Letňany (hypermarket Tesco, aquacentrum, zimní stadion, multikino, sportcentrum). Zlonín je živá a dynamicky se rozvíjející obec.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů