Rodinné domy V zahrádkách

Lokalita: Brno - Líšeň
Typizace: 5+kk, 160 m2
Cena: 6 499 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.novostavby-realcity.cz/doming-reality-as/rodinne-domy-v-zahradkach
Prodejce:
Rodinné domy V zahrádkách

Plánovanou výstavbou osmnácti rodinných domků „V zahrádkách“ pokračuje projekt „Centra bydlení ve Staré Líšni“ a sice v jeho rezidenční části.

Centrum bydlení ve Staré Líšni se nachází při ulici Holzova a připravovaná výstavba řadových rodinných domků na něho plynule navazuje v místech nynějších zahrádek jižním směrem od předchozích už dříve dokončených etap výstavby.

Rodinné domky „V zahrádkách“ se vyznačují velmi promyšlenou a zdařilou architekturou jak ve svém exteriéru, tak především účelným a variabilním řešením interiéru. Dispozičně budou řešeny jako 5+kk s garáží s užitnou plochou cca 160 m2 a výměrou pozemků cca 350 m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů