Rodinné domy Tuchlovice

Lokalita: Tuchlovice - Na Červených Vrškách
Typizace: 4+kk
Cena: od 3 448 400 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.crealgroup.cz/index.php?view=detail&show=20090908080559&cat=rodinne-domy
Prodejce:
Rodinné domy Tuchlovice

Nové rodinné domy o dispozici 4+kk na pozemku 655m2 (kompletní IS) v nové zástavbě obce Tuchlovice v lokalitě "Na Červených Vrškách". Jedná se o hezké místo v blízkosti biokoridoru, které poskytuje klidné, příjemné venkovské bydlení, přičemž centrum obce je vzdáleno 5 minut pěší chůze. V obci je veškerá občanská vybavenost, pošta, zdravotnické zařízení, v sousedství pozemků je školka a škola, krytý bazén s posuvným dnem.
Pohodlí zvyšuje umístění ložnice rodičů s koupelnou v přízemí. Dva dětské pokoje v podkroví se samostatnými koupelnami a obytnou halou dodávají větší soukromí a samostatnost. Jednoramenné schodiště s oboustranně využitým pod schodišťovým prostorem: ze strany kuchyně potravinové skříně a ze strany vstupní haly šatní skříně. Terasa je krytá sedlovou střechou.
Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz. Na přání lze zhotovit i ve zděné technologii se zateplovacím pláštěm.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů