Rodinné domy Pardubice Svítkov - 3. část prodeje

Lokalita: Pardubice - Svítkov, Žižkova
Typizace: 12 řadových RD, od 2+kk do 4+1
Cena: od 1 992 000 Kč do 4 409 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.czstavhold.cz/projekty/pardubice/svitkov53/index.php
Prodejce:
Rodinné domy Pardubice Svítkov - 3. část prodeje

Výstavba se nachází v jihovýchodní části Svítkova na levém břehu Bylanky. Připravovaných 114 rodinných domů bude ohraničeno ze severu a západu stávajícími rodinnými domy, z jihu cyklistickou stezkou a zástavbou mezi stezkou a příjezdovou komunikací k Pardubicím, z východu tokem Bylanky.
3. část prodeje nabízí 12 nových řadových nebo samostatně stojících rodinných domů. Zástavba bude tvořena dvojdomky, které budou v prolukách propojeny garážemi nebo přístřešky pro auta.
V nabídce je výběr z tří typů dvoupodlažních domů s dispozicemi 2 + kuchyňský kout, 4 + kuchyňský kout nebo 4 + 1 o obytné ploše 50,2 m2 až 122,1 m2, pozemky různých velikostí od 243 m2 do 595 m2.
Klienti mají možnost měnit dispozice domů (mimo zásahu do nosných konstrukcí), výběru v rámci standardního vybavení, popř. je zaměnit za nadstandardní. Nesmí se měnit venkovní vzhled domu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů