Rodinné domy Pardubice Svítkov - 2. část prodeje

Lokalita: Pardubice - Svítkov, Žižkova
Typizace: 34 řadových RD, 4+kk a 4+1
Cena: od 3 077 000 Kč do 4 678 000 Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: 24.10. od 10-13hod. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
WWW: http://www.czstavhold.cz/projekty/pardubice/svitkov52/index.php
Prodejce:
Rodinné domy Pardubice Svítkov - 2. část prodeje

Výstavba se nachází v jihovýchodní části Svítkova na levém břehu Bylanky. Připravovaných 114 rodinných domů bude ohraničeno ze severu a západu stávajícími rodinnými domy, z jihu cyklistickou stezkou a zástavbou mezi stezkou a příjezdovou komunikací k Pardubicím, z východu tokem Bylanky.2. část prodeje nabízí 34 nových řadových nebo samostatně stojících rodinných domů. Zástavba bude tvořena dvojdomky, které budou v prolukách propojeny garážemi nebo přístřešky pro auta.V nabídce je výběr z pěti typů dvoupodlažních domů s dispozicemi 4+kuchyňský kout nebo 4+1 o obytné ploše 107,0 m2 až 127,5 m2. Jedná se o dvojdomky a domy samostatně stojící s garáží, popř. s pergolou pro parkování auta. Pozemky příslušející k jednotlivým domům jsou různých velikostí od 282 m2 do 773 m2.Klienti mají možnost měnit dispozice domů (mimo zásahu do nosných konstrukcí), výběru v rámci standardního vybavení, popř. je zaměnit za nadstandardní. Nesmí se měnit venkovní vzhled domu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů