Rodinné domy Pardubice Svítkov - 1. část prodeje

Lokalita: Pardubice - Svítkov, Žižkova
Typizace: 28 RD od 4+kk do 5+kk
Cena: od 3 010 000 Kč do 4 787 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.czstavhold.cz/projekty/pardubice/svitkov51/index.php
Prodejce:
Rodinné domy Pardubice Svítkov - 1. část prodeje

Výstavba se nachází v jihovýchodní části Svítkova na levém břehu Bylanky. Připravovaných 114 rodinných domů bude ohraničeno ze severu a západu stávajícími rodinnými domy, z jihu cyklistickou stezkou a zástavbou mezi stezkou a příjezdovou komunikací k Pardubicím, z východu tokem Bylanky.1. část prodeje nabízí 28 nových řadových nebo samostatně stojících rodinných domů. Zástavba bude tvořena převážně dvojdomy, které budou v prolukách propojeny garážemi nebo přístřešky pro auta.V nabídce je výběr ze šesti typů dvoupodlažních domů s dispozicemi 4+kuchyňský kout, 4+1 a 5+kuchyňský kout o obytné ploše 107,0 m2 až 152,0 m2. Jedná se o dvojdomky a domy samostatně stojící s garáží, popř. s pergolou pro parkování auta. Pozemky příslušející k jednotlivým domům jsou různých velikostí od 282 m2 do 816 m2.Klienti mají možnost měnit dispozice domů (mimo zásahu do nosných konstrukcí), výběru v rámci standardního vybavení, popř. je zaměnit za nadstandardní. Nesmí se měnit venkovní vzhled domu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů