Rodinné domy Nový Jenštejn

Lokalita: Jenštejn -
Typizace: 90 řadových RD od 100,4m2 do 164,8m2, 3+kk nebo 4+kk
Cena: od 3 850 000 Kč do 5 920 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.novyjenstejn.cz/main.php?pageid=97
Prodejce:
Rodinné domy Nový Jenštejn

Společnost Nový Jenštejn a.s., investor a člen seskupení DEVO GROUP Vám nabízí druhou etapu rezidenčního projektu NOVÝ JENŠTEJN, jehož realizace byla v září 2007 zahájena na okraji východní části hlavního města Prahy, u obce Jenštejn, v místě s bohatou urbanistickou hodnotou a historií. Dominantou Jenštejna je gotický hrad založený spolu s vesnicí ve 14. století.

Obec Jenštejn leží v nížinaté oblasti středočeské kotliny, asi 1 km za severovýchodní hranicí Prahy, cca 8 minut jízdy autem z obchodního centra Černý Most, a asi 15 minut jízdy autem z obchodního centra Letňany.

Výstavba první etapy projektu Nový Jenštejn, která zahrnovala 140 rodinných řadových domů a bytů do osobního vlastnictví, byla zahájena na jaře 2005 a dokončena o dva roky později, na jaře 2007. Výsledkem společné práce developera, architektonické kanceláře a zkušených odborníků z oblasti nemovitostí vznikl koncept moderně navržených dvojpodlažních a trojpodlažních rodinných řadových domů s vlastní zahradou a garáží či parkovacím stáním.

Cílem druhé etapy projektu Nový Jenštejn je nabídnout zájemcům o nové bydlení, především mladým rodinám, alternativu bydlení v těsné blízkosti města, a přitom v těsném kontaktu s přírodou. Projektantem je architektonická kancelář R.U.A.

Stejně jako v případě první etapy projektu byl i v případě druhé fáze kladen důraz na různorodost a barevnost. Na dostatečnou variabilitu první etapy (celkem osm typů domů) tak navazuje druhá fáze s pěti typy rodinných řadových domů.

Nově vzniklé malé městečko s hlavními i vedlejšími komunikacemi tak přinese novým majitelům dostatek soukromí a klidu v těsném zázemí města. V poslední fázi se počítá také s náměstím, které bude zahrnovat objekty pro služby (restaurace, kavárny, obchody), mateřskou školku a komunitní centrum

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů