Rodinné domy Košutka

Lokalita: Plzeň 1 - Bolevec, Studentská
Typizace: 1 samostatný RD, 5 dvojdomků a 5 řadových domků
Cena: od 4 099 000 Kč do 4 601 476 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.domykosutka.cz/
Prodejce:
Rodinné domy Košutka

Výstavba 16 rodinných domů bude realizována na mírně svažitých pozemcích ve směru západ - východ, na atraktivním místě v Plzni, části Košutka, v poklidné lokalitě na konci stávající zástavby, v místě mezi zahrádkářskou kolonií a jezírkem se zelení s velmi pěkným výhledem na historickou část Plzně. Daná lokalita je výhodná příjemným a klidným prostředím na okraji přírody, která přímo vybízí k rodinným vycházkám či vyjížďkám na kole, ale i svým vynikajícím umístěním s ohledem na občanskou vybavenost.

Dispozičně se jedná o výstavbu 1 samostatného rodinného domu, 5 dvojdomků a 5 řadových domů.


V současné době probíhá v plném proudu výstavba hrubé stavby jednotlivých domů. U všech domů byl proveden vklad rozestavěné budovy do katastru nemovitostí, a bylo provedeno rozparcelování přilehlých pozemků..

Jednotlivé rodinné domy lze již pro potřeby financování ze strany kupujícího zatížit zástavním právem ve prospěch financujícího peněžního ústavu.Termín výstavby

- zahájení výstavby: podzim 2008

- dokončení výstavby: jaro 2010

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů