Rodinné domy Kostelec u Křížků

Lokalita: Kostelec u Křížků -
Typizace:
Cena: od 4 891 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Kostelec u Křížků

Nové prostorné rodinné domy na skvěle položených pozemcích s kompletními IS v atraktivní klidné lokalitě 11km jižně od Prahy v malebné obci s občanskou vybaveností. V okolí lesy, louky, polnosti.

V dosahu linek PID. V místě je základní škola, školka, obchody, krytá tenisová hala. V nedaleké Kamenici (asi 1 km) jsou veškeré služby včetně lékaře. Tradiční a oblíbená rezidenční lokalita poblíž Štiřínského zámku a golfového hřiště. Pozemky o výměrách od 1050 - 1478m2. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - domy jsou postaveny ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů