Rodinné domy Konárovice

Lokalita: Konárovice -
Typizace: 10 RD
Cena: od 2 769 700 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Konárovice

Nové rodinné domy na pěkných pozemcích (907 - 1184m2) s kompletními IS v klidné části nové zástavby obce Konárovice 5 km od Kolína. V místě je základní vybavenost, školka a pošta. Hezké klidné místo pro spokojené bydlení. Součástí Konárovic je osada Jelen a rekreační oblast Včelín. V okolí obce je množství smíšených lesů vhodných pro pěší výlety, cykloturistiku a houbaření. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů