Rodinné domy Kolín

Lokalita: Kolín -
Typizace: 8 RD
Cena: od 2 735 700 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Kolín

Nové rodinné domy na pěkných pozemcích (540 - 745m2) s kompletními IS v klidné části města Kolína u lesoparku Borky. Pozemky jsou přístupné po nově vybudovaných komunikacích s veřejným osvětlením.

Přípojky všech inženýrských sítí již dokončeny. Velmi klidná poloha. Okolní lesy a blízké jezero Písák zajišťují komfortní bydlení a vybízí k procházkám, sportu či relaxaci. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů