Rodinné domy Horní Bezděkov

Lokalita: Horní Bezděkov -
Typizace:
Cena: od 4 120 750 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Horní Bezděkov

Nové rodinné domy na hezkých pozemcích (903-989m2) s kompletními IS. Velmi hezké, klidné místo s výhledem na les, okolní krajinu a původní zástavbu. V sousedství lokality jsou tenisové kurty,golfové hřiště, les. Obec je velmi pěkně upravená, udržovaná a bezprostředně sousedí s CHKO Křivoklátsko. Přímé autobusy z Prahy- Hradčanská, Zličín, Unhoště a Kladna. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Celkem 16 stavebních pozemků se nachází na okraji obce Horní Bezděkov směrem k Unhošti, v těsné blízkosti Vily Botanika. Jedná se o velmi hezké, klidné místo s výhledem na les, okolní krajinu a původní zástavbu. Součástí technického vybavení pozemků jsou následující inženýrské sítě: elektřina, vodovod, plyn, kanalizace. Rozvody kabelů NN a plynu jsou zakončeny ve společném energocentru. Rozvody kanalizace a plynu jsou zakončeny ve vodovodní a kanalizační šachtě umístěné na jednotlivých pozemcích. V sousedství této lokality se nachází tenisové kurty , golfové hřiště, les. Obec je velmi pěkně upravená, udržovaná a je bezprostředním sousedem CHKO Křivoklátsko. Součástí občanské vybavenosti obce je Obecní úřad, obchody s potravinami, restaurace, kadeřnictví. Do obce zajíždí školní autobus a státní linky ČSAD Kladno.Škola, školka, lékaři, pošta jsou v obci Unhošť vzdálené přibližně 2 km. Z Unhoště též jezdí přímé autobusové spojení na Prahu. Nájezd na R6 cca 2 km. Přímo do obce se dostanete autobusy z Prahy- Hradčanské, Zličína, Unhoště i Kladna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů