Rodinné domy Hlučín

Lokalita: Hlučín - Roviny
Typizace: 10 RD, 4+kk, 135 m2
Cena: 4 250 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.ovcentrumbydleni.cz/projekty/rodinne-domy-hlucin-2
Prodejce:
Rodinné domy Hlučín

Uzavřený celek deseti rodinných domů ve skupinách po dvou a třech je umístěn v klidné lokalitě blízko centra města Hlučína. Budoucí bydlení poskytuje všem vlastníkům dostatek soukromí a zároveň možnost využívat veškerou občanskou vybavenost a infrastrukturu, které město Hlučín nabízí.

Domy jsou jednogenerační, velikosti 4+kk s garáží a zahradou, nepodsklepené, dvoupodlažní s pultovými střechami. Kombinace tří barev fasád činí každý dům jedinečným. Komfort parkování je zajištěn dostatečným množstvím parkovacích míst.

Tvůrci projektu vsadili na jedinečnost, originalitu a dynamické pojetí vnějšího designu, který umožňuje i zajímavé vnitřní dispozice. Důraz se klade hlavně na světlost jednotlivých místností,jejich tepelné vlastnosti a finální povrchové úpravy exteriéru. Středem pozemku povede přístupová obslužná komunikace s osvětlením. Okolí zkrášlí vysázená zeleň.

Dům je v základním půdorysu čtvercový 10 x 10 m s vybráním 1/4 pro zpevněnou plochu vstupu a vjezdu. Dispozice je podélně rozdělena střední nosnou zdí na dva trakty, tj. část obytnou společnou a část s garáží. V obytné části je zádveří, hala, hygienické zařízení, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Prosklenou stěnou je zajištěn vstup do zahrady. Z obývacího pokoje je zalomeným schodištěm zpřístupněno 1.patro se třemi pokoji a hygienickým zařízením. Pokoj nad garáží má balkón.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů