Rodinné domy Doksy u Kladna

Lokalita: Doksy u Kladna -
Typizace:
Cena: od 3 846 700 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Doksy u Kladna

Nové rodinné domy na krásných pozemcích (845-1000m2)s kompletními IS. Nová lokalita k bydlení budovaná v obci netvoří samostatný satelit, ale je součástí obce s důrazem na zeleň, dopravní obslužnost a vybavenost. V obci je k dispozici kompletní infrastruktura, kvalitní dopravní spojení do Kladna a do Prahy. Vzdálenost 3 km do Kladna a 15 km do Prahy po R6. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.


Doksy jsou moderní obec vesnického typu, nové lokality k bydlení budované v obci netvoří samostatné satelity, ale jsou budovány jako nedílné součásti obce s důrazem na zeleň, dopravní obslužnost a vybavenost. V obci je vybudována kompletní infrastruktura, kvalitní dopravní spojení do Kladna a do Prahy. Vzdálenost cca 3 km do Kladna a 15 km do Prahy po R6. V místě škola, školka, sportoviště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, sportovní hala, posilovna, squash, lékař, zubař, solárium. Dostatek zeleně, vodní a lesní plochy, turistické trasy, cyklistické stezky: skvělé trasy do Kladna, Družce, Lán, Křivoklátu. Pozemky jsou plně vybaveny: vodovod včetně přípojek, kanalizace včetně přípojek, plynovod včetně přípojek, elektrovedení NN včetně přípojek, telefonní vedení a veřejné osvětlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů