Rodinné domy Charváty-Olomouc za cenu bytu

Lokalita: Charváty -
Typizace: 5+kk
Cena: od 1 950 000 Kč do 2 350 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.uhc.cz/reality/nabidka/novostavby/?itemID=39
Prodejce:
Rodinné domy Charváty-Olomouc za cenu bytu

Nabízíme 2x RD 5+kk+sklep a 2x 5+kk s garáží a sklepem . Rodinné domy jsou téměř dokončeny s možností k předání 4/2009. Využijte nového rodinného domu se zahrádkou za cenu bytu.

RD jsou podsklepené, zateplené, s plastovými okny. K předání budou bez vnitřního zařízení: bez podlahových krytin, bez topení, bez dveří, bez zařízení koupelny a WC a garáž bez vrat. Veškeré rozvody voda, elektřina a odpady jsou hotové. Předpokládaná cena dokončovacích prací 200 000 Kč. Bydlete ve vlastním a v novém již letos!


Obec Charváty vzdálená 5 km/8 minut autem od Olomouce je velice klidná a zdravá lokalita s dobrou dostupností do Olomouce. Rodinné domy se nachází na začátku obce v sousedství jsou také RD novostavby s výhledem do přírody.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů