Rodinné domy Česká u Brna - NIVKY

Lokalita: Česká -
Typizace:
Cena: od 7 660 000 Kč do 9 500 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.realitni-kancelar-brno.cz/Developerske-projekty-Ceska-u-Brna
Prodejce:
Rodinné domy Česká u Brna - NIVKY

Výstavba 21 RD ve velmi vyhledávané a klidové oblasti v severní části Brna mezi Ivanovicemi a obcí Česká situované u lesa.


Dostupnost: Obec Česká se nachází velmi blízko Brna, směrem na sever. Novostavby se nacházejí blízko obce Ivanovice, které přímo sousedí s Brněnskou městskou částí Řečkovice. Od kruhového objezdu u obchodního Glóbus se k Vašemu novému domu dostanete za necelé 2 minuty. Cesta do centra města Brna Vám automobilem zabere cca 10 minut, dostupnost hromadné dopravy je zde také výborná - cca 300 metrů vzdálená zastávka autobusu 41 a 71 Vás do centra města dostane každých 15 minut za necelou půlhodinu. Obec má dále přímé napojení na státní silnici Brno - Svitavy. Lokalita: Výstavba 21 RD se nachází ve velmi vyhledávané a klidové severní části Brna mezi Ivanovicemi a obcí Česká. Rodinné domy se nacházejí na konci slepé ulice, na druhé straně jsou novostavby obklopeny krásným lesem - klidné bydlení je tedy velmi dobře zajištěno. Info. o obci: Obec Česká se rozkládá na 199,3 ha. Podle předběžných výsledků ze sčítání lidu, domů a bytů, které proběhlo 1. 3. 2001, žije v obci celkem 690 obyvatel s průměrným věkem 41,4 let. V obci Česká je 213 domů, z toho 175 je trvale obydlených rodinných domů. Je tu 271 bytů. Průměrně žije v jednom bytě 2,89 osob a průměrný byt má 3,42 místnosti nad 8m2. Kromě objektů trvalého bydlení je v obci 59 rekreačních objektů.

Práce zahájeny v září 2007 výstavbou inženýrských sítí a komunikací. Dodavatelem těchto prací je Dasting, a.s. Dodavatelem RD je PS-MSI a.s. Dokončení výstavby je plánováno do 31.12.2009, s tím, že komunikace bude hotova do 31.5.2009 a k tomuto datu bude také hotovo 12 RD.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů