Rodinné domy Beroun

Lokalita: Beroun - Plzeňské předměstí
Typizace:
Cena: od 4 117 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Rodinné domy Beroun

Kompletně zasíťované stavební pozemky 1065-1555m2 s výstavbou rodinných domů v klidné okrajové části Berouna, zároveň však na dosah samotného centra města. Lokalita se nachází na okraji Plzeňského předměstí směrem k hoře zvané Děd. Dopravní dostupnost z Prahy velmi dobře zajištěna po dálnici D5 při způsobu individuální dopravy a vlakem ze Smíchovského nádraží. Kompletní občanská vybavenost samozřejmostí. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů