Rodinné domy Babice u Říčan

Lokalita: Babice u Říčan -
Typizace: 5+1 - 216m2
Cena: od 3 383 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.crealgroup.cz/index.php?view=rodinne-domy&sort=location
Prodejce:
Rodinné domy Babice u Říčan

Nové rodinné domy s kompletními IS (pozemky 675 - 1091m2) v atraktivní lokalitě na jihovýchodní hranici Prahy v nové zástavbě hezké a klidné obce. V obci jsou v současné době dva obchody, internátní škola Open Gate, mateřská škola, tenisové kurty, fotbalové hřiště, jezdecký oddíl, autoservis, kadeřnictví, zámečnictví, truhlářství, elektro a restaurace. Tři linky MHD. Krásná a pohodová lokalita obklopená lesy na dosah Prahy. Nižší stavební náklady v porovnání s klasickou stavbou, rychlá technologie výstavby - sendvičová konstrukce. Zdravé bydlení - dům je postaven ze dřeva a přírodních materiálů. Energeticky úsporný dům s nízkými náklady na celkový provoz.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů