Rodinné domy Babice

Lokalita: Babice u Říčan -
Typizace: obestavěný prostor: 111 - 196 m2
Cena: od 5 150 000 Kč do 7 700 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.bydleni-babice.cz
Prodejce:
Rodinné domy Babice

Bydlení v nádherné a čisté přírodě Vám umožní menší projekt 6 samostatných domů a 4 dvojdomů. Pro každého, kdo má rád lesy, turistiku, jízdu na kole či na koni.

Ti, kteří kladou důraz na prvotřídnívzdělání svých potomků, jistě ocení, že přímo v obci Babice se nachází prestižní osmileté gymnázium Open gate. Blízké město Říčany (3,5 km od Babic) je vybaveno kompletní občanskou infrastrukturou. Ceny jsou včetně pozemku a DPH. K ceně je nutno připočíst Kč 14.000/dům za připojení plynu.

Obec Babice u Říčan je dnes místem klidného bydlení v nádherné čisté přírodě. Cena stavebních parcel v této lokalitě rychle roste a obec se rozrůstá. Gymnázium Open gate podporované nadací manželů Kellnerových přímo v obci jen podtrhuje výjimečnost této lokality. Příroda je zde nádherná, obec je obklopená lesy. Klidu a čistého vzduchu si zde opravdu užijete, milovníci cykloturistiky a procházek v přírodě zde budou jako v ráji. Výlet do přírodní rezervace Voděradské bučiny a okolí kaskády Jevanských rybníků je jedním z mnoha možných cílů. Ve městě Říčany vzdáleném 3,5 kilometru najdete kompletní občanskou vybavenost včetně nemocnice s poliklinikou. Nákupní a zábavní zóna Průhonice - Čestlice u dálnice D1 je ve vzdálenosti 15 kilometrů. Nově otevřený Akvapark Čestlice je největší ve střední Evropě.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů