Rezidenční projekt Terasy Unhošť

Lokalita: Unhošť -
Typizace: 4+kk, 5+kk
Cena: od 5350000Kč do 9124000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.terasy-unhost.cz/
Prodejce:
Rezidenční projekt Terasy Unhošť

Rezidenční projekt Terasy Unhošť

Terasy Unhošť nabídnou celkem 104 rodinných domů. Unikátní místo k bydlení, kvalitní architektura a zajímavé urbanistické řešení jsou hlavními přednostmi projektu.Výstavba rezidenčního projektu Unhošť bude probíhat ve dvou etapách. První fáze zahrnuje výstavbu 55 rodinných domů. Celkem 27 z nich bude k nastěhování na jaře 2008. Zbylé domy v rámci první etapy budou kolaudovány na podzim 2008. Rezidenční areál nabídne samostatně stojící domy, dvojdomy a řadové domy se zahradou a dispozicemi 4+kk a 5+KK vždy s minimálně třemi koupelnami. Rezidenční projekt Terasy Unhošť je situován v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Samotné město Unhošť disponuje výbornou občanskou vybaveností. Jsou zde dvě základní školy, základní umělecká škola se zaměřením na hudební a výtvarný obor, mateřská školka, knihovna, kulturní sál, fitcentrum a široká škála obchodů a služeb.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů