Rezidenční bydlení Anglické domy

Lokalita: Liberec VI - Rochlice
Typizace: 45 bytů, od 68m2 do 136m2
Cena: od 1 590 000 Kč do 4 950 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rodinne-bydleni-pod-jestedem.cz/
Prodejce:
Rezidenční bydlení Anglické domy

Projekt rodinné výstavby Domesticum zahrnuje realizace rodinných domů a řadových rodinných domů a bytů v nízkoenergetickém a pasivním standardu programu komplexní výstavby nízkoenergetických a energeticky pasivních domů a bytů Aliance Firem pro Zdravé Bydlení společnosti DOMESTICUM Invest a jejích obchodních partnerů.

Stavební sendvičový systém suché výstavby ze samonosných stěnových, stropních, střešních, nosných konstrukcí, který je v této výstavbě zastoupen, nadstandardně splňuje nejvyšší tepelně-izolační požadavky pro nízkoenergetickou a energeticky pasivní realizaci rodinných domů. Nejen technologické a ekonomické výhody, také výrazná úspora času realizace, včetně čistoty a minimu technického vybavení při stavbě a samozřejmě fakt, že výstavba rodinných domů je současně realizací programem komplexní výstavby Aliance Firem pro Zdravé Bydlení, řadí projekty Domesticum mezi nejkvalitnější developerské stavební záměry.

Projekty rodinných domů a řadových rodinných domů výborně korespondují s kouzelnou přírodní scenérií vybraných lokalit. Atraktivita jednotlivých projektů vychází ze znalosti potřeb našich klientů - v rodinné výstavbě programu Aliance Firem pro Zdravé Bydlení se snoubí pěkný design staveb s účelným dispozičním řešením a technologickým využitím použitých materiálů.
Bytové jednotky našich domů se vyznačují variabilními dispozicemi s jižními a jihozápadně orientovanými obytnými prostory, zahradami a terasami. Bytové výměry od 50 m2 (základní varianta 2+kk) až do 204 m2 (mezonet 6+kk) nabízejí jedinečný komfort zdravého bydlení na klíč či na dokončení.

Projekty nízkoenergetických domů jsou oblíbenou variantou rodinného bydlení ve vlastním domě s určitým stupněm energetické nezávislosti na dodávkách stále se zdražujících energií; ať už elektřiny či plynu. Nabízené varianty domů zohledňují nejen časté požadavky na moderní a kvalitní bydlení, ale zároveň svou architekturou splňující veškerá kritéria pro výstavbu rodinných domů v daných lokalitách.

Kompletní občanská vybavenost (školka, škola, lékař, lékárna, obchody, zábava) ve spojení s výbornou dopravní dostupností (bus, tramvaj, rychlé spojení do průmyslové zóny a obchodních center) splňují veškerá kritéria moderního kvalitního domova, navozující pocit bezpečného bydlení a prostoru pro dětské hry.

Moderní bydlení na dosah přírodě s veškerým komfortem dnešní doby. Pěkné bydlení pro rodiny s dětmi, ale i investiční příležitost

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů