Rezidence Říčany

Lokalita: Praha - Říčany
Typizace: 4+kk - 5+kk
Cena: cca 5,6 milionů
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rezidencericany.cz/
Prodejce:
Rezidence Říčany

Projekt obsahuje 42 moderně řešených rodinných domů s parcelami o průměrné výměře 350 m2, které svou nezaměnitelnou architekturou a funkčním využitím ploch splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení. Domy mají velkoryse řešené terasy a balkony, které Vám umožní neustálý kontakt s přírodou a ničím nerušený výhled do okolí. Další velkou předností projektu je dle našeho názoru použití velkých prosklených ploch, které více umocňují pocity neustalého kontaktu s přírodou, kterého se tak nedostává v panelových sídlištích velkoměst. V neposlední řadě je třeba se zmínit o kvalitní a rozsáhlé infrastruktuře v rámci lokality, kde široké vozovky v obytné zóně projektu a lampy veřejného osvetlení poskytnou bezpečný pohyb jak osob tak i motorových vozidel. Rozsáhlé sadové úpravy jako stomy kolem plotů domů a zelené chodníčky jsou samozřejmostí.

Lokalita výstavby se nachází jihovýchodně od Prahy v atraktivní části Říčan v těsné blízkosti lesa. Bezprostřední dosah okolní přírody nabízí nespočet možností aktivního odpočinku a relaxace pro celou rodinu, ať už v podobě procházek, jízdy na kole, či využití nedalekého přírodního koupaliště. V těsné blízkosti projektu se nachází veškerá občanská vybavenost, jako mateřská a základní škola, gymnázium, zdravotní středisko, nákupní centrum, domy jsou vzdálené cca 10 minut chůze od zastávky příměstské autobusové dopravy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů