Řeporyje v Zahradách

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje, Ve výhledu
Typizace: od 147m2 do 180 m2, 5+kk nebo 6+kk
Cena: od 6 724 477 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.reporyjevzahradach.cz/
Prodejce:
Řeporyje v Zahradách

Rodinné domy projektu Řeporyje v zahradách vstupují do třetí fáze. V prvních dvou etapách našeho úspešného projektu našlo své nové bydlení více jak 40 majitelů. Nízkoenergetické domy (energetická úspornost třídy B) v developerském projektu Řeporyje v zahradách ideálně spojují bydlení v Praze s výhodami komorního prostředí Řeporyj. Domy mají vlastní zahrádku, garáž a jedno venkovní garážové stání, situovány jsou na Praze 5 v ulici Ve Výhledu. Klienti si mohou vybrat z 17 typů domů v kategoriích 4+kk až 6+kk . V okruhu 2 km se nachází lékárna, praktický lékař, policejní stanice, autobusová zastávka linek č. 230, 249, 256, 301, 352 (6 min. na stanice metra „Luka“), vlakové nádraží, základní umělecká a mateřská škola. Klienti si v třetí etapě mohou do začátku výstavby libovolně měnit vnitřní dispozice (včetne standardu), topení a ohřev vody bude v této etapě na plyn. Rodinné domy budou dokončeny do dvanácti mesíců od zahájení výstavby, klienti, kteří si rezervují své nové bydlení dnes, získají tak možnost vybrat si ze širší nabídky.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů