Řadové rodinné domy v Benešově u Prahy

Lokalita: Benešov u Prahy -
Typizace: 5+kk, 145m2
Cena: od 4,2 milionu do 5,1 milionu
Typ: Rodinný dům
Poznámka: Ceny jsou bez DPH
WWW: http://www.benereal.cz/project.php?article=14
Prodejce:
Řadové rodinné domy v Benešově u Prahy

Projekt obsahuje 22 řadových domů a dvojdomů v cenové relaci od 4,2 mil Kč do 5,1 mil Kč bez DPH dle velikosti pozemků. Všechny domy mají dispozici 5+kk a jsou velmi prostormé (145 m2 + 10 m2 terasa)

Domy jsou cihlové, s monilitickými stropy a plochou střechou.Ve standardu mají obložkové zárubně, plovoucí podlahyv i.NP, závěsná WC. V každém domě jsou dvě koupelny, technická místnost a šatna v patře vedle ložnice. Orientace VZ i SJ dle výběru. Pozemky jsou o velikosti 260 až 550 m2. Generálním dodavatelem stavby je osvědčená společnost Sládek Group,a.s. Benešov.

Popis lokality
Projekt se nachází v proluce v klidné části města Benešova. Pěkný výhled do okolí. V blízkosti sportovní a relaxační centrum, plavecký bazén, tenisové kurty. Praha za 35 minut autem. Centrum 7 min pěšky

Popis etap projektu
V 1. etapě nabízíme 22 řadových domů a dvojdomů, v II. pak jen 5 dvojdomů.


--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů