Řadové rodinné domy - Chválenice u Plzně

Lokalita: Chválenice -
Typizace: 4+kk, 133 m2
Cena: 3.460.400, Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.pubec.cz/radove-rodinne-domy-chvalenice
Prodejce:
Řadové rodinné domy - Chválenice u Plzně

11 řadových rodinných domů bude situováno v nově vznikající lokalitě Za kostelem v obci Chválenice vzdálené jen několik minut jízdy jižním směrem od Plzně.

Nepodsklepené rodinné domy s dispozicí 4+kk a celkovou užitkovou plochou 133,5 m2 budou umístěny na oplocených zasíťovaných pozemcích s výměrou 316 - 525 m2. Přízemí domů bude rozděleno na závětří, zádveří, obývací pokoj, kuchyni, WC, terasu a garáž. V podkroví jsou projektovány 3 ložnice, koupelna, chodba a 2 balkóny. Zahájení výstavby je plánováno na duben 2008. Dokončení I. a II. etapy na březen a květen 2009.

Chválenice se nacházejí 14 km jižně z centra Plzně. Výhodou je dobré dopravní spojení po rychlostní komunikaci ve směru Plzeň – České Budějovice. Chválenice májí cca 600 obyvatel a nachází se zde pošta, škola, školka i zdravotnické zařízení. Dopravní spojení je zajištěno autobusovou linkou. Výhodou je též nedaleké napojení na dálniční přivaděč u OC Olympia.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů